Automobilinė kėdutė 4Baby Enzo-Fix цена
Automobilinė kėdutė 4Baby Enzo-Fix цена
4Baby autokėdutė ENZO-FIX 40-150CM tamsiai pilka I-SIZEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
178.61 €
4-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-7 раб. дн. |
178.61 €
4-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-7 раб. дн. |
4Baby autokėdutė ENZO-FIX 40-150CM žalia I-SIZEбольше |
|
296.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
296.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 04:25
! Сообщить об ошибке| Марка | 4BABY |
| Категория | Автокресла |
| Продукт код | 5901691959026 |
| Grupė | 0/1/2/3 (0-36 kg) |
| Reguliavimo galimybė | sėdima dalis |
| Montavimas automobilyje | veidu pagal važiavimo kryptį, veidu prieš važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | saugos diržai |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 0-105 cm |
| Minimalus ūgis | 40cm |
| Maksimalus ūgis | 105cm |

























