1More H1005 цена
1More H1005 цена
1MORE H1005 Wired Micro USB Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
27.19 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
27.19 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
1MORE H1005 Spearhead VR - Headphones with microphone |
|
28.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
28.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1MORE Žaidimų Ausinės Spearhead VR Over-ear, (H1005), Juodos spalvos |
|
29.98 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
29.98 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės 1More Spearhead VR Over H1005, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 36.9 € |
|
29.98 €*
|
B магазин 1a.lt |
Laidinės žaidimų ausinės 1More Spearhead VR Over H1005, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 36.9 € |
|
29.98 €*
|
B магазин senukai.lt |
1MORE H1005 Spearhead VR Gaming OE Headphones black |
|
30.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
30.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:55
! Сообщить об ошибке| Марка | 1MORE |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6933037251302 |
| Tipas | belaidės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 103db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, kabelis, dėklas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 324g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Priedai | 3,5 mm audio laidas |
| Показать больше | |























