Zyle ZY983SC kaina
Zyle ZY983SC kaina
Virtuvinės svarstyklės Zyle, ZY983SC, sveria iki 15 kg, juodosNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
19.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
19.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-08-11 00:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ZYLE |
| Kategorija | Virtuvinės svarstyklės |
| Prekės kodas | 4772132018982 |
| Tipas | elektroninės |
| Paskirtis | virtuvinės |
| Korpusas | grūdintas stiklas |
| Maksimali apkrova | 15kg |
| Matavimo paklaida | 1g |
| Taros atėmimo funkcija | - |
| Svoris | 0.48kg |
| Bluetooth | - |


















