Xiaomi Black Shark 2 kaina
Xiaomi Black Shark 2 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6971409205454 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Pagrindinė kamera | 48 + 8 + 5mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 4k@60fps |
| Procesoriaus tipas | qualcomm snapdragon 870 |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 4500mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 11 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, greitasis įkrovimas, bevielis įkrovimas |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c |
| Modelis | xiaomi black shark 4 |
| Aukštis | 163.83mm |
| Plotis | 76.35mm |
| Gylis | 10.42mm |
| Svoris | 210g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkroviklis, usb laidas |
| Kita informacija | gps |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |


















