Xiaomi Redmi AirDots 3 kaina
Xiaomi Redmi AirDots 3 kaina
Xiaomi Redmi Airdots 3 Dark Blue ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
35.65 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Xiaomi Redmi AirDots 3 (BHR4799CN) Bluetooth 5.2 APTX Adaptive Wireless Headset .. |
|
44.47 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Xiaomi Redmi AirDots 3 (BHR4799CN) Bluetooth 5.2 APTX Adaptive Wireless Headset .. |
|
44.77 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 13:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6934177726804 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 7.2mm |
| Pakuotės turinys | antgaliai |
| Kita informacija | atsparumas vandeniui ipx4 |
| Palaikomos technologijos | bluetooth 5.0, voice assistant |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 12val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Svoris | 4.1g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | keičiami 3 dydžių antgaliai |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rodyti daugiau | |























