Whirlpool W8X 89AD Silence kaina
Whirlpool W8X 89AD Silence kaina
Skalbimo mašina Whirlpool W8X 89AD SILENCE EE, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 739 € |
|
659.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Whirlpool W8X 89AD SILENCE EE, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 739 € |
|
659.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Whirlpool W8X 89AD SILENCE EE skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 109.83 eur/mėn |
|
659.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 11:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8003437054709 |
| Gamintojo kodas | w8x 89ad silence ee |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.33kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4300l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 215min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.9cm |
| Gylis | 60.7cm |
| Svoris | 73kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | vilnos skalbimo programa, antklodės skalbimo programa, eco, Šilkinių skalbinių programa, jautrių audinių programa, greita programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















