Veidrodis LYFCO BK-20/50, 80 kaina
Veidrodis LYFCO BK-20/50, 80 kaina
Veidrodis LYFCO BK-20/50 80Yra sandėlyje. |
|
29.52 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
29.52 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Veidrodis LYFCO BK-20/50 80 |
|
29.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
29.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Veidrodis LYFCO BK-20/50 80Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.99 € |
|
38.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-22 22:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LYFCO |
| Kategorija | Vonios kambario veidrodžiai |
| Prekės kodas | 1000009475525 |
| Apšvietimas | - |
| Medžiaga | stiklas |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 60cm |
| Gylis | 1cm |
| Stilius | modernus |
| Kilmės šalis | Švedija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |















