Veidrodis LYFCO BK-33/4, 100 kaina
Veidrodis LYFCO BK-33/4, 100 kaina
Veidrodis LYFCO BK-33/4 100Yra sandėlyje. |
|
29.52 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
29.52 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Veidrodis LYFCO BK-33/4 100 |
|
29.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
29.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Veidrodis LYFCO BK-33/4 100Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.99 € |
|
31.99 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
31.99 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Veidrodis LYFCO BK-33/4 100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 62.0 € |
|
39.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 10:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LYFCO |
| Kategorija | Vonios kambario veidrodžiai |
| Prekės kodas | 1000009475518 |
| Apšvietimas | - |
| Medžiaga | stiklas |
| Plotis | 100cm |
| Aukštis | 80cm |
| Gylis | 1cm |
| Stilius | modernus |
| Kilmės šalis | Švedija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |














