Veidrodis Brooklyn BRM-100, juodas kaina
Veidrodis Brooklyn BRM-100, juodas kaina
Pakabinamas veidrodis su lentynėlėmis BROOKLYN BRM-100 juodas |
|
188.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
188.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 01:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EUROLIUX |
| Kategorija | Vonios kambario veidrodžiai |
| Prekės kodas | 4820142278480 |
| Tipas | pakabinami veidrodžiai |
| Stilius | praktiškas |
| Medžiaga | stiklas, medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 100cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 12cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Apšvietimas | + |
| Rėmas | + |

















