Vaikiškas dviratis Volare Rocky, 20, žalias
Vaikiškas dviratis Volare Rocky, 20, žalias
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | VOLARE |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8715347420108 |
| Rekomenduojamas ūgis | 113-140cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | 6m. |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 20in |
| Ratų skersmuo | 20'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 12.9kg |
| Šakė | plienas |
| Balnelis | reguliuojamas aukštis |
| Padangos | pneumatinės |
| Stabdžių tipas | v formos stabdžiai |
| Ratlankiai | 20'' aliuminiai |
| Galinis permetėjas | - |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Stabdžių sistema | v formos stabdys (priekinis), pedaliniai (galiniai) |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |










