Vaikiškas dviratis Puky Youke 16, violetinis
Vaikiškas dviratis Puky Youke 16, violetinis
Dviratis 16" Puky YOUKE violetinis |
|
289.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
289.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dviratis 16" Puky YOUKE violetinisPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
289.95 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Dviratis PUKY Youke 16 Alu perky purpleTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
289.95 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dviratis 16" Puky YOUKE violetinisIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
304.45 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-22 09:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PUKY |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 4015731042393 |
| Rekomenduojamas ūgis | 113-140cm |
| Tipas | miesto dviratis, vaikiškas dviratis |
| Skirta | moterims |
| Rekomend. amžius nuo | -m. |
| Rėmas | aliuminis |
| Rėmo dydis | 16in |
| Ratų skersmuo | 16'' |
| Pavarų skaičius | - |
| Svoris | 8.2kg |
| Stabdžių tipas | v formos stabdžiai |
| Dviračių priedai | dviračio skambutis, bagažinė |
| Ratlankiai | 16 |
| Galinis permetėjas | - |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Stabdžių sistema | v-brake |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |
























