Vaikiškas dviratis Merida Matts J.20+ I3, raudonas
Vaikiškas dviratis Merida Matts J.20+ I3, raudonas
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-07-23 13:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MERIDA |
| Kategorija | Kalnų dviračiai |
| Prekės kodas | 4711256489797 |
| Rekomenduojamas ūgis | 105-110cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | universalus, berniukams, mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | 6m. |
| Rėmas | aliuminis |
| Rėmo dydis | 20in |
| Ratų skersmuo | 20'' |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Svoris | 10.5kg |
| Pedalai | marwi sp-202 |
| Balnelis | merida comp jr |
| Padangos | cst jet c1820, 20x2.4", vielinės |
| Stabdžių tipas | hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| Ratlankiai | - |
| Stabdžių rankenėlės | tektro m275 |
| Rodyti daugiau | |


















