Vaikiškas dviratis Huffy Disney STITCH, 16 kaina
Vaikiškas dviratis Huffy Disney STITCH, 16 kaina
Vaikiškas dviratis 16“ Huffy Disney StitchLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
160.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Vaikiškas dviratis, vaikų Huffy Disney Stitch, mėlyna sp., 11", 16"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 233.9 € |
|
190.10 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Huffy Disney STITCH 16" vaikiškas dviratisPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
153.05 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
153.05 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Vaikiškas dviratis 16“ Huffy Disney StitchLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
160.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Huffy Disney STITCH 16" vaikiškas dviratisIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
160.70 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
160.70 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Children's Bike 16” Huffy Disney Stitch |
|
168.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
168.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Vaikiškas dviratis 16 colių Huffy Disney Stitch |
|
170.56 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
170.56 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Vaikiškas dviratis, vaikų Huffy Disney Stitch, mėlyna sp., 11", 16"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 233.9 € |
|
190.10 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaikiškas dviratis, vaikų Huffy Disney Stitch, mėlyna sp., 11", 16"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.9 € |
|
190.10 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 20:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HUFFY |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 0324472198448 |
| Rekomenduojamas ūgis | 85-100cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | mergaitėms |
| Rėmo dydis | 16" (41 cm) |
| Ratų skersmuo | 16'' |
| Pavarų skaičius | - |
| Svoris | 9kg |
| Ratlankiai | - |
| Galinis permetėjas | - |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Stabdžių sistema | priekiniai |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |



























