Vaikiškas dviratis Bobbin Gingersnap 12, raudonas
Vaikiškas dviratis Bobbin Gingersnap 12, raudonas
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-11 23:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOBBIN |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 5060513932255 |
| Rekomenduojamas ūgis | 100-105cm |
| Tipas | triratis, vaikiškas dviratis |
| Skirta | berniukams, mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | 2m. |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 12in |
| Ratų skersmuo | 12'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 8kg |
| Pedalai | aliuminio |
| Padangos | 57-203, kreminės |
| Ratlankiai | - |
| Stabdžių rankenėlės | + |
| Rodyti daugiau | |













