Trevi JR 660 kaina
Trevi JR 660 kaina
Trevi JR660 WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.0 € |
|
14.48 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Trevi JR660 White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
14.49 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
14.49 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Ausinės Trevi JR660 + smartphone bėgimo juosta |
|
16.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
16.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-25 11:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TREVI |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 8011000821375 |
| Tipas | laidinės ausinės, ausinės sportui |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | sportui |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 112db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | dėklas |
| Kita informacija | valdymo mygtukas skambučiams |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 15g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Priedai | laidas |
| Rodyti daugiau | |




















