Trevi DJ 12E42 BT kaina
Trevi DJ 12E42 BT kaina
Ausinės Trevi DJ 12E42 BT baltosDaugiau |
|
18.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
18.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Ausinės Trevi DJ 12E42 BT baltosPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
18.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
18.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Ausinės Trevi DJ 12E42 BT baltosIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
18.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
18.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Ausinės Trevi DJ 12E42 BT juodosDaugiau |
|
19.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
19.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-02 18:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TREVI |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 8011000040455 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth, 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz – 20khzhz |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, kabelis, ausinės |
| Kita informacija | fm tuner |
| Palaikomos technologijos | bluetooth, bluetooth 5.3 |
| Atminties kortelės lizdas | + |
| Maksimalus veikimo laikas | 16val. |
| Konstrukcija | ausinės (headphones) |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 157g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | pastatomas |
| Rodyti daugiau | |
















