Treniruoklis HMS PWL8325 kaina
Treniruoklis HMS PWL8325 kaina
Lygiagretė su skersiniu HMS PWL8325Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 242.9 € |
|
174.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Daugiafunkcis prisitraukimų treniruoklis HMS PWL8325Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
175.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lygiagretė su skersiniu HMS PWL8325Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 242.9 € |
|
174.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lygiagretė su skersiniu HMS PWL8325Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 242.9 € |
|
174.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Daugiafunkcis prisitraukimų treniruoklis HMS PWL8325 |
|
174.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
174.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Daugiafunkcis prisitraukimų treniruoklis HMS PWL8325Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
175.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
HMS PWL8325 Multifunctional Pull Up Treniruočių aparatai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.05 eur/mėn |
|
198.32 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Daugiafunkciniai turėklai su suoliuku HMS PWL8325Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
198.62 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
198.62 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
HMS Fitness PWL8325 Adjustable weight training bench |
|
231.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
231.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
HMS daugiafunkcinė turėklų sistema PWL8325 | 17-53-509 | 5907695596212 |
|
267.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 10:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HMS |
| Kategorija | Daugiafunkciniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 5907695596212 |
| Matmenys | 181 x 87 x 232cm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 32kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 150kg |
| Treniruojami raumenys | visi |
| Treniruoklis skirtas | namams |
| Priedai | trumpas strypas x 1, suoliukas, 2 rankenos, traukiamasis diržas |




















