Treniruoklis HMS ARES1 kaina
Treniruoklis HMS ARES1 kaina
Treniruoklis traukimo pratimams HMS Ares 1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2249 € |
|
1857.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Daugiafuncis treniruoklis HMS ARES 1 pusiau komerciniam naudojimui |
|
1856.00 €
|
Į parduotuvę powersport.lt |
Treniruoklis traukimo pratimams HMS Ares 1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2249 € |
|
1857.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Treniruoklis traukimo pratimams HMS Ares 1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2249 € |
|
1857.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Daugiafuncis treniruoklis HMS ARES 1 pusiau komerciniam naudojimui |
|
1857.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1857.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
HMS Urządzenie wielofunkcyjne Ares 1 Semi Commercial czarne | 17-51-102 | 590769.. |
|
1867.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
HMS HMS ARES 1 overhead crane Treniruočių aparatai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 356.00 eur/mėn |
|
2135.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 49.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
2135.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 49.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 17:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HMS |
| Kategorija | Daugiafunkciniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 5907695540727 |
| Svarmenų svoris | 180kg |
| Matmenys | 120 x 174 x 220cm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 135kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 160kg |
| Treniruoklis skirtas | namams, komercinis |
| Pakuotės dydis | 204 x 110 x 22; 60 x 13 x 24; 25.5 x 16 x 14.5; 25 x 16 x 14cm |

















