Treniruočių suoliukas Proform Flat kaina
Treniruočių suoliukas Proform Flat kaina
Treniruočių suoliukas Proform Carbon 9620 (Pristatymas: 2-4 d.d.)Prekę turime sandėlyje! Išsiunčiame per 24 val. |
|
194.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
194.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Pro-Form Suoliukas PROFORM Flat |
|
260.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
260.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Treniruočių suolas Pro-Form, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 327.0 € |
|
261.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PRO FORM |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 043619894530 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 14kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 158kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 115cm |
| Plotis | 69cm |
| Aukštis | 46cm |
| Treniruoklis skirtas | namams |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |






















