Trendnet TEG-S16G kaina
Trendnet TEG-S16G kaina
TRENDnet TEG S16g - Switch - 16 x 10/100/1000 - an Rack montierbar |
|
76.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
76.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šakotuvas Jungiklis TRENDnet TEG-S16G |
|
76.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
76.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 17:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRENDNET |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 0710931610239 |
| Perjungimo tipas | gigabit ethernet |
| Maitinimas | 100 - 240 vac |
| 10/100 jungčių skaičius | - |
| 10/100/1000 jungčių skaičius | 16 |
| POE / POE + | - |
| Aukštis | 4.5mm |
| Plotis | 440mm |
| Gylis | 140mm |
| Svoris | 1600g |
| Pardavėjo šalis | latvija |



















