Tracer Vega RF kaina
Tracer Vega RF kaina
Tracer TRAMYS46708, mėlynaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
9.34 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Belaidė kompiuterinė pelė Tracer Joy II RF Nano USB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.89 € |
|
11.69 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mouse JOY II RF NANO USB - Blue |
|
6.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
6.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Tracer Joy II RF mėlynas kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
7.05 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Tracer Joy II RF Nano, Wireless, Blue TRAMYS46708 |
|
9.18 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
9.18 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Tracer TRAMYS46708, mėlynaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
9.34 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Klaviatūros ir pelės // Pelės // Mysz TRACER Joy II RF Nano USB - BLUE |
|
9.76 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Pelė Tracer Joy II RF Optical BluePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
10.18 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
10.18 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Pelė Tracer Joy II RF Optical BlueIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
10.69 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
10.69 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Belaidė kompiuterinė pelė Tracer Joy II RF Nano USB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.89 € |
|
11.69 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Belaidė kompiuterinė pelė Tracer Joy II RF Nano USB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.89 € |
|
11.69 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 19:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRACER |
| Kategorija | Pelės |
| Prekės kodas | 5907512865583 |
| Pelės tipas | belaidė pelė |
| Jutiklio tipas | belaidis |
| Mygtukai | 3 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 800 - 1600dpi |
| Paskirtis | universalus |
| Kabelio ilgis | -m |
| Matmenys | 50 x 155 x 120mm |
| Svoris | 80g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Reikalingi elementai | + |
| Elementų tipas | aaa |
| Elementų skaičius | 2 |
| Kita informacija | veikimo atstumas: 10 m |
| Rodyti daugiau | |

































