Televizorius TCL 98C731 kaina
Televizorius TCL 98C731 kaina
Televizorius TCL 98C731 | 98" 4K HDR | 144 Hz | GoogleTV |
|
1649.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1649.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292518363 |
| Plotis | 218 |
| Aukštis | 126 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 220 |
| Galia | 200 |
| Prekės svoris su pakuote | 88000 |
| Svoris | 58 |
| Gylis | 10.3 |
| Ekrano įstrižainė | 98 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Modelis | 98C731 |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Metinės energijos sąnaudos | 200 |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 21.8 |
| Aukštis su stovu | 134 |
| Svoris be stovo | 55.4 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 70 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| WiDi sąsaja | - |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 850 x 400 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | - |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Gamybos metai | 2022 |
| Ekrano dažnis | 100 |
| DLNA | + |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | ANT |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 363 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Pakuotės aukštis | 1.532 |
| Pakuotės plotis | 0.31 |
| Pakuotės ilgis | 2.37 |
| Televizorių įstrižainė | >86" |
| Rodyti daugiau | |

















