Sony INZONE E9 kaina
Sony INZONE E9 kaina
SONY INZONE E9 (IERG900B.CE7) earbuds, black (IERG900B.CE7)Daugiau |
|
138.76 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Ausinės Sony INZONE E9 BaltasDaugiau |
|
141.87 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
141.87 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Sony INZONE E9 laidinės ausinės | 3,5 mm, USB-CVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! Daugiau |
|
149.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Sony INZONE E9 In-Ear-Gaming-Kopfhörer - weiß (IERG900W.CE7)Daugiau |
|
154.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
154.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony Inzone E9 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Douszny Połączenia/muzyka USB Type-..Daugiau |
|
163.52 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Sony INZONE E9 In-Ear Gaming Headset whiteDaugiau |
|
165.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
165.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony IERG900W.CE7 Sony INZONE E9Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 153.0 € |
|
169.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4548736171039 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux), usb-c |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.8m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5 - 40000hz |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 8.4mm |
| Jautrumas (dB/mW) | 101 |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 5hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 40000hz |
| Svoris | 87g |
| Priedai | dėklas |
| Populiarūs modeliai | sony wh-1000xm5 |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rodyti daugiau | |



















