Solac S91871000 kaina
Solac S91871000 kaina
Garų lygintuvas Solac PV2040 3100 WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.49 € |
|
46.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lygintuvas Solac S91871000, 3100W |
|
46.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
46.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOLAC |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8433766187104 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 3100w |
| Garų smūgis | 220g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | taip (anti calc) |
| Apsauga nuo nutekėjimo | taip (anti drip) |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Guma padengta rankena | + |
| Vandens talpa | 350ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 1.8kg |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Rodyti daugiau | |
















