Lygintuvas Solac PV 1652 kaina
Lygintuvas Solac PV 1652 kaina
Kelioninis lygintuvas Solac PV1652, 1100 WNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
29.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
29.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 15:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOLAC |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8433766186947 |
| Gamintojo kodas | s91869400 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 1100w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 0 - 20g/min. |
| Garų smūgis | 45g/min. |
| Padas | nerūdijantis plienas |
| Savaiminis išsivalymas | - |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | - |
| Vertikalus garinimas | + |
| Vandens talpa | 90ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Savybės | kelioninis lygintuvas |
| Rodyti daugiau | |



















