Lygintuvas SOLAC PV 2028 kaina
Lygintuvas SOLAC PV 2028 kaina
Lygintuvas Solac OptimaExtrem PV2028, 2800 W |
|
32.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
32.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Solac PV2028Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.0 € |
|
32.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 23:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOLAC |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8433766186916 |
| Gamintojo kodas | pv2028 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2800w |
| Garų smūgis | 180g/min. |
| Padas | nerūdijantis plienas |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 0.3ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | -m |
| Svoris | 1.43kg |
| Kita informacija | sausas lyginimas; vertikalus lyginimas; vandens purškimas; garo srovės valdymas; anticalc sistema; efektyviai sunaikina bakterijas ir virusus iki 99,9999%. |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Garų slėgis | -bar |
| Rodyti daugiau | |




















