Orkaitė Siemens CM776GKB1 kaina
Orkaitė Siemens CM776GKB1 kaina
SIEMENS CM776GKB1 Kompaktinė orkaitė su mikrobangų funkcijaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1145.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1145.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Orkaitė Siemens CM776GKB1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1269.00 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
SIEMENS CM776GKB1 IQ700 (schwarz/edelstahl, mit Mikrowellenfunktion, 60 cm, Home.. |
|
1480.79 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Orkaitė Siemens CM776GKB1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1537.89 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Siemens CM776GKB1 orkaitė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 153.79 eur/mėn |
|
1537.89 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
CM776GKB1 IQ700, Backofen schwarz/edelstahl, mit Mikrowellenfunktion, 60 cm, Hom.. |
|
1669.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1669.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Orkaitė Siemens CM776GKB1 |
|
1752.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1752.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 16:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242003901304 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 45cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Orkaitės tūris | 45l |
| Ekrano tipas | tft |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės apšvietimas | led |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | pirolizė |
| LCD ekranas | + |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 300 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |































