Orkaitė Siemens CB774G1B1 kaina
Orkaitė Siemens CB774G1B1 kaina
SIEMENS CB774G1B1 OrkaitėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
839.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
839.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Orkaitė SIEMENS CB774G1B1 |
|
971.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
971.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242003901007 |
| Gamintojo kodas | cb774g1b1 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.73 |
| Energijos klasė | a+ |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Aukštis | 45.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 31kg |
| Orkaitės tūris | 47l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 300 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 11, elektrinis grilis, gaminimas karštu oru |
| Priedai | 1 grotelės, 1 padėklas |
| Rodyti daugiau | |



























