Orkaitė Siemens CB734G1B1 kaina
Orkaitė Siemens CB734G1B1 kaina
Įmontuojama orkaitė Siemens iQ700 CB734G1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
831.38 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
SIEMENS CB734G1B1 OrkaitėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
755.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
755.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė orkaitė Siemens CB734G1B1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
805.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Elektrinė orkaitė Siemens CB734G1B1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
831.38 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Įmontuojama orkaitė Siemens iQ700 CB734G1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
831.38 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama orkaitė Siemens iQ700 CB734G1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
831.38 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojama kompaktiška orkaitė Siemens CB734G1B1 |
|
831.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
831.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Siemens Piekarnik Siemens Piekarnik kompaktowy do zabudowy Siemens CB734G1B1 60c.. |
|
994.87 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Piekarnik Siemens Piekarnik kompaktowy do zabudowy Siemens CB734G1B1 60cm Home C.. |
|
1002.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242003900987 |
| Gamintojo kodas | ag cb734g1b1 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.73 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2900w |
| Aukštis | 54.8cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 45.5cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 47l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | ecoclean |
| LCD ekranas | + |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |

































