Šaldytuvas Sharp SJGX820P2BK kaina
Šaldytuvas Sharp SJGX820P2BK kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-08-12 11:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4974019203317 |
| Gamintojo kodas | sj-gx820p2-bk |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 410kwh |
| Bendra talpa | 605l |
| Šaldytuvo talpa | 394l |
| Šaldiklio talpa | 211l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 9.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | ledo generatorius, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 89.2cm |
| Aukštis | 183cm |
| Gylis | 77.1cm |
| Svoris | 111.5kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| STAR klasė | 4 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





















