Orkaitė Sharp KA70Z68BNM kaina
Orkaitė Sharp KA70Z68BNM kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4974019182766 |
| Savybės | laikmatis, teleskopiniai bėgeliai |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.93 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.8 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 220w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Orkaitės tūris | 78l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis, besisukantis ratukas |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Konvekcija | + |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |


















