Televizorius Sharp 75GP7265E kaina
Televizorius Sharp 75GP7265E kaina
Televizorius Sharp GP6 75GP7265E, 75 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
867.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sharp 75GP7265EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 979.0 € |
|
867.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Sharp 75GP7265E | 75 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
749.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
749.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sharp 75GP7265E televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 133.70 eur/mėn |
|
802.18 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
802.18 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Televizorius Sharp 75GP7265E QLED 75" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
823.28 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
823.28 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Sharp 75GP7265E | 75 | Smart TV | Google TV | UHD | 75GP7265E | 5905683270953 |
|
843.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Sharp 75GP7265E | 75 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
848.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
848.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Televizorius Sharp 75GP7265E, 75", 189 cm, 4K UHD (2160p), Google TV |
|
857.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Sharp 75GP7265E, 75" 75GP7265E |
|
861.52 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
861.52 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Televizorius Sharp 75GP7265E QLED 75" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
864.44 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
864.44 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Sharp GP6 75GP7265E, 75 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
867.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Televizorius Sharp GP6 75GP7265E, 75 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
867.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sharp 75GP7265EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 979.0 € |
|
867.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sharp Telewizor Sharp Sharp 75GP7265E | 75 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
868.85 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Sharp 75GP7265E | 75 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
876.55 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
876.55 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sharp 75GP7265E 75" (189cm) 4K Ultra HD QLED Smart Google Frameless TV, Dolby Vi.. |
|
885.32 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Sharp 75GP7265E | 75 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
951.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
951.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5905683270953 |
| Plotis | 167.3 |
| Aukštis | 96.9 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 24.2 |
| Gylis | 8.9 |
| Ekrano įstrižainė | 75 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K Ultra HD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | QLED |
| Funkcijos | Netflix, Youtube, Google Play Movies & TV, Google Play Store, Prime Video |
| Modelis | 75GP7265E |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 31.3 |
| Aukštis su stovu | 105.4 |
| Svoris be stovo | 23 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 24 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | HDR10, HLG, Dolby Vision |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T / T2 / C / S / S2 |
| WiDi sąsaja | + |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | + |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | GP7265E |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kilmės šalis | Japonija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 136 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 66-75" |
| Rodyti daugiau | |









































