Kavos aparatas Severin KA 4853 kaina
Kavos aparatas Severin KA 4853 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4008146044175 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1520 ww |
| Aukštis | 46cm |
| Plotis | 17cm |
| Gylis | 38.2cm |
| Svoris | 5.75kg |
| Slėgis | -bar |
| Vandens talpa | 2 ll |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Ekranas | + |
| Korpusas | metalas, stiklas, plastikas |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Kita informacija | aukso tonų daugkartinis filtras; nuimamas vandens bakas; traukiamas kavos konteineris; vandens kietumo reguliavimas; super tylus malūnėlis; skaitmeninis spalvų jutiklinis ekranas; laido tvarkymo vieta |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |



















