Šaldiklis Severin GS 8865 kaina
Šaldiklis Severin GS 8865 kaina
Severin 8865Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 383.0 € |
|
356.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin GS 8865 Tischgefrierschrank weiß |
|
311.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
311.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldiklis Severin GS 8865Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
311.36 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
311.36 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Šaldiklis Severin Severin GS 8865 Tischgefrierschrank baltas |
|
311.36 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
311.36 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Severin GS 8865 šaldiklis Vertikali šaldymo kamera Pastatomi 85 L C Balta |
|
322.29 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
322.29 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Severin GS 8865 šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 54.12 eur/mėn |
|
324.69 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
324.69 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Šaldiklis Severin GS 8865Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
356.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
356.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin 8865Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 383.0 € |
|
356.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin GS 8865 |
|
361.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
361.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldiklis Severin GS 8865 zamrażarka stołowa biały | GS 8865 | 4008146044571 |
|
431.10 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 08:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4008146044571 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Gamintojo kodas | 8865 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 105kwh |
| Bendra talpa | 85l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 4kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 58cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 29kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | - |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Kita informacija | 3 krepšiai; temperatūros reguliavimas |
| Rodyti daugiau | |






























