Šaldiklis Severin GS 8864 kaina
Šaldiklis Severin GS 8864 kaina
Šaldiklis Severin GS 8864, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin GS 8864Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 388.0 € |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu Severin GS 8864Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
289.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Severin GS 8864 šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 45.76 eur/mėn |
|
274.54 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
274.54 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Šaldiklis Severin GS 8864Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
274.54 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
274.54 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Šaldiklis Severin GS 8864, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Severin GS 8864, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin GS 8864Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 388.0 € |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu Severin GS 8864Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
289.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldiklis Severin GS 8864Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
292.97 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
292.97 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin GS 8864 šaldytuvas Laisvai pastatomas 85 l D Balta |
|
292.97 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
292.97 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin GS 8864 šaldytuvas Pastatomi 85 L D Balta |
|
304.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
304.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Severin GS 8864 |
|
315.64 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
315.64 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin GS 8864 |
|
319.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
319.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4008146041891 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | gs 8864 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 131kwh |
| Bendra talpa | 85l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 54.5cm |
| Gylis | 55.5cm |
| Svoris | 28kg |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Rodyti daugiau | |






























