Gruzdintuvė Severin FR 2431 kaina
Gruzdintuvė Severin FR 2431 kaina
Friteuza SEVERIN - FR2431 - Talpa 3L - Iki 190°C - Reguliuojamas termostatas - 2..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 53.0 € |
|
41.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gruzdintuvė Severin FR 2431, sidabro/juoda, 2000 W, 3 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 55.9 € |
|
41.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Fritiūrinė Severin FR 2431 - Fryer - silver blackKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 55.99 € |
|
41.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Fritiūrinė Severin FR 2431Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 75 € |
|
45.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Friteuza SEVERIN - FR2431 - Talpa 3L - Iki 190°C - Reguliuojamas termostatas - 2..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 53.0 € |
|
41.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gruzdintuvė Severin FR 2431, sidabro/juoda, 2000 W, 3 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 55.9 € |
|
41.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gruzdintuvė Severin FR 2431, sidabro/juoda, 2000 W, 3 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 55.9 € |
|
41.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Fritiūrinė Severin FR 2431 - Fryer - silver blackKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 55.99 € |
|
41.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gruzdintuvė Severin FR 2431 sidabrinė |
|
43.66 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
43.66 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin FR 2431 Eins 3l 2000W Edelstahl (FR 2431) |
|
44.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
44.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Fritiūrinė Severin FR 2431Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 75 € |
|
45.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Severin FR 2431 |
|
46.08 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
46.08 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gruzdintuvė Severin FR2431Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
48.11 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
48.11 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin FR 2431 gruzdintuvė Vienas 3 L Autonominės 2000 W Nerūdijančiojo plieno.. |
|
50.33 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
50.33 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gruzdintuvė Severin FR2431Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
50.52 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
50.52 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 21:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 2773123411463 |
| Tipas | gruzdintuvė |
| Talpa | 3l |
| Krepšelio talpa | 0.4kg |
| Filtras | sulaikantis kvapą |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Galia | 2000w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | - |
| Neįkaistantis korpusas | - |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 43cm |
| Plotis | 24cm |
| Gylis | 26.2cm |
| Svoris | 3.3kg |
| Kita informacija | apsauga nuo perkaitimo |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikas |
| Savybės | temperatūros valdymas |
| Rodyti daugiau | |































