Televizorius Samsung UE85U7022FK kaina
Televizorius Samsung UE85U7022FK kaina
Televizorius SAMSUNG TV LED 85inch UE85U7022FKXXH |
|
743.40 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
743.40 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE85U7022FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1040.0 € |
|
793.81 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
793.81 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius SAMSUNG TV LED 85inch UE85U7022FKXXH |
|
743.40 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
743.40 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
UE85U7022FKXXH |
|
743.50 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
743.50 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Televizorius Samsung UE85U7022FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1040.0 € |
|
793.81 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
793.81 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 10:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097253143 |
| Modelis | ue85u7022fkxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 85" (~216 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 165kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 28.7kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 300 |
| Palaikomos technologijos | uhd dimming, q-symphony, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 108.4cm |
| Plotis be stovo | 189cm |
| Gylis be stovo | 7.7cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 189cm |
| Gylis su stovu | 32.6cm |
| Rodyti daugiau | |































