Projektorius Samsung SP-LSP7T kaina
Projektorius Samsung SP-LSP7T kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-24 00:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8806090821196 |
| Tipas | lazerinis projektorius |
| Gamintojo kodas | sp-lsp7tfaxxh |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Kontrastas | 2000000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 3840 x 2160 |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 2200 |
| Jungtys | 3 x hdmi, 1 x usb, 1 x rf, arc |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 90-120 |
| Projektoriaus lempa | - |
| Svoris | 9.1kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | bevielis |
| Pakuotės turinys | projektorius |
| Jungties tipas | hdmi |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | dlp |
| DVI | - |
| Aukštis | 132.7mm |
| Plotis | 532mm |
| Gylis | 342mm |
| Rodyti daugiau | |





























