Monitorius Samsung S27AM501NU kaina
Monitorius Samsung S27AM501NU kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 8806092231580 |
| Gamintojo kodas | ls27am501nuxen |
| Įstrižainė | 27" ~68.5cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| LCD tipas | va |
| Vaizdo jungtis | hdmi |
| Kitos jungtys | usb 2.0 |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| Tipas | va |
| Kontrastas | 3000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 8ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° / 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100 |
| Monitoriaus spalva | balta |
| Svoris | 5kg |
| Aukštis | 45.54cm |
| Plotis | 61.55cm |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | - |
| Rodyti daugiau | |























