Šaldytuvas Samsung RS65DG54M32C kaina
Šaldytuvas Samsung RS65DG54M32C kaina
Dviduris šaldytuvas Samsung RS65DG54M32C |
|
1568.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1568.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung RS65DG54M32CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1802.0 € |
|
1588.13 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dviduris šaldytuvas Samsung RS65DG54M32C |
|
1568.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1568.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dviduris šaldytuvas Samsung RS65DG54M32C | RS65DG54M32C | 8806095501536 |
|
1568.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Samsung RS65DG54M32CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1802.0 € |
|
1588.13 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dviduris šaldytuvas Samsung RS65DG54M32CYra sandėlyje. |
|
1599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 18:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806095501536 |
| Gamintojo kodas | rs65dg54m32c |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 345kwh |
| Bendra talpa | 635l |
| Šaldytuvo talpa | 417l |
| Šaldiklio talpa | 218l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 6val. |
| Užšaldymo galia | 15kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, power cool |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178cm |
| Gylis | 71.6cm |
| Svoris | 121kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Palaikomos technologijos | power freeze, power cool, no frost |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















