Šaldytuvas Samsung RR39C7BJ5S9 kaina
Šaldytuvas Samsung RR39C7BJ5S9 kaina
Šaldytuvas Samsung AI, RR39C7BJ5S9/EF |
|
694.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
694.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung RR39C7BJ5S9Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
705.82 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung AI, RR39C7BJ5S9/EF |
|
694.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
694.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Samsung AI, RR39C7BJ5S9/EFYra sandėlyje. |
|
699.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
699.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung RR39C7BJ5S9Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
705.82 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung AI, RR39C7BJ5S9/EF | RR39C7BJ5S9 | 8806095079189 |
|
711.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas Samsung AI, RR39C7BJ5S9/EF |
|
711.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
711.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 09:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806095079189 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 120kwh |
| Bendra talpa | 387l |
| Šaldytuvo talpa | 387l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | wifi, nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 69.4cm |
| Svoris | 74kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 2 šaldytuvo stalčiai; Šalto oro cirkuliacija; wifi |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Rodyti daugiau | |


















