Šaldytuvas Samsung RF65DG9H0EB1 kaina
Šaldytuvas Samsung RF65DG9H0EB1 kaina
Šaldytuvas Samsung RF65DG9H0EB1, juodos spalvos |
|
2719.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
2719.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Rf65dg9h0eb1 |
|
3447.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
3447.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Side by side šaldytuvas Samsung Family Hub, RF65DG9H0EB1, su dirbtiniu intelektu |
|
3499.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 04:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806095492360 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 365kwh |
| Bendra talpa | 636l |
| Šaldytuvo talpa | 386l |
| Šaldiklio talpa | 250l |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | sn-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | wifi, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 183cm |
| Gylis | 72.3cm |
| Svoris | 152kg |
| Rodyti daugiau | |























