Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D39 kaina
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D39 kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5D39/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
639.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
639.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas SAMSUNG Bespoke RB38C7B5D39/EFKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 739.9 € |
|
649.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung RB38C7B5D39Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 833.0 € |
|
651.04 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung BeSpoke, 390 L, aukštis 203 cm, 390 L, smėlio spalvos - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
729.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
SAMSUNG RB38C7B5D39 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
629.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
629.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5D39/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung RB38C7B5D39/ EF šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 104.83 eur/mėn |
|
629.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
629.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D39/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
629.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
629.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D39/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
639.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
639.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5D39/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
639.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
639.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D39/EF |
|
641.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
641.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas Samsung Bespoke, SmartThings AI, RB38C7B5D39/EFYra sandėlyje. |
|
649.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
649.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas SAMSUNG Bespoke RB38C7B5D39/EFKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 739.9 € |
|
649.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung RB38C7B5D39Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 833.0 € |
|
651.04 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung Bespoke, SmartThings AI, RB38C7B5D39/EF | 251090171 | 8806094.. |
|
651.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Samsung RB38C7B5D39/EF šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 390 L D Rusvai gelsvas |
|
669.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
669.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung Šaldytuvas Samsung Bespoke, SmartThings AI, RB38C7B5D39/EFDaugiau |
|
671.71 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Šaldytuvas Samsung Bespoke, SmartThings AI, RB38C7B5D39/EF | 8806094990393 |
|
681.45 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
681.45 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Samsung RB38C7B5D39/EF |
|
685.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
685.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung BeSpoke, 390 L, aukštis 203 cm, 390 L, smėlio spalvos - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
729.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Šaldytuvas Samsung Bespoke RB38C7B5D39/EF | RB38C7B5D39EF | 8806094990393 |
|
855.50 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806094990393 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 211kwh |
| Bendra talpa | 390l |
| Šaldytuvo talpa | 276l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 81kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Rodyti daugiau | |


































