Mikrobangų krosnelė Samsung NQ5B5713GBK kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung NQ5B5713GBK kaina
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Samsung NQ5B5713GBK, Juodos spalvos |
|
585.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
585.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung NQ5B5713GBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 668.0 € |
|
601.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Samsung NQ5B5713GBK mikrobanginė |
|
548.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
548.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Samsung NQ5B5713GBK, Juodos spalvos |
|
585.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
585.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SAMSUNG NQ5B5713GBK/U2 MikrobanginėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
586.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
586.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Samsung NQ5B5713GBK | NQ5B5713GBK | 880609434849.. |
|
588.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Samsung NQ5B5713GBKYra sandėlyje. |
|
599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung NQ5B5713GBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 668.0 € |
|
601.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Samsung NQ5B5713GBK |
|
609.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
609.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 11:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8806094348491 |
| Tipas | mikrobanginė orkaitė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 1600w |
| Aukštis | 454.2cm |
| Plotis | 595cm |
| Gylis | 570cm |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 50l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | + |
| Rodyti daugiau | |





























