Mikrobangų krosnelė Samsung MS22M8254AM kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MS22M8254AM kaina
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Samsung MS22M8254AMYra sandėlyje. |
|
249.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
249.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Samsung MS22M8254AM |
|
249.31 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
249.31 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Samsung MS22M8254AM |
|
255.11 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
255.11 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Samsung MS22M8254AM |
|
256.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
256.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 04:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8806095480794 |
| Gamintojo kodas | ms22m8254am |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 850w |
| Aukštis | 38cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Svoris | 14.5kg |
| Talpa | 22l |
| Valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keraminis emalis |
| Konvekcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |























