Rubicon RNCF10 kaina
Rubicon RNCF10 kaina
Išmanusis laikrodis Rubicon RNCF10, Rožinio aukso spalvos korpusas su rožinės sp..Daugiau |
|
39.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
39.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Išmanusis laikrodis Rubicon RNCF10Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
44.25 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 18:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | RUBICON |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5905220845521 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.43 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 466 x 466 |
| Jutiklinis ekranas | pilnas prisilietimas |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Bluetooth | bluetooth 5.0 ble |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 260mah |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, Žingsniamatis, Žadintuvas, kalendorius, pasaulio laikrodis, laikmatis, skaičiuotuvas, chronometras |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Plotis | 4.7cm |
| Aukštis | 1.3cm |
| Svoris | 61g |
| Jungtys | magnetinis įkrovimas |
| Rodyti daugiau | |















