Remax RM-610D kaina
Remax RM-610D kaina
REMAX Ausinės – RM-610D juodos spalvos |
|
12.24 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
12.24 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 12:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REMAX |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6954851218111 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Kita informacija | valdymo pultelis ant laido; aliuminio korpusas; gera garso izoliacija |
| Jautrumas (dB/mW) | 87 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Priedai | 3 poros keičiamų ausų plokštelių |
| Rodyti daugiau | |






















