Razer BlackShark V2 Special Edition kaina
Razer BlackShark V2 Special Edition kaina
Unify OpenScape Business X1R Systemeinheit Rack inklusive SW, (L30251-U600-G691) |
|
1152.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1152.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 13:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | RAZER |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 8886419378440 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.8m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 12 - 28000hz |
| Jautrumas | 100db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Jautrumas (dB/mW) | 109 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 262g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant kaušelio |
| Rodyti daugiau | |

































