Praustuvas Rea Elma REA-U8493 kaina
Praustuvas Rea Elma REA-U8493 kaina
Pastatomas praustuvas REA ELMA 45x45x14Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
68.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
PASTATOMAS PRAUSTUVAS „REA ELMA“ |
|
68.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
68.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
REA-U8493 - Praustuvas ELMA ant stalviršio, Ø 45 cm, keramika / blizgi balta |
|
71.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
71.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 03:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557336876 |
| Plotis | 450mm |
| Montavimo būdas | po stalviršiu |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 115mm |
| Aukštis | 140mm |
| Pardavėjo šalis | kita |














