Praustuvas Rea Wilma Rustic kaina
Praustuvas Rea Wilma Rustic kaina
REA-U3305 - Ant stalviršio pastatomas praustuvas WILMA RUSTIC 38x55 cm keramika/.. |
|
108.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
108.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Praustuvas REA Wilma RusticTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
108.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
PASTATOMAS PRAUSTUVAS "REA WILMA RUSTIC"Daugiau |
|
108.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
108.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 10:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557392315 |
| Plotis | 380mm |
| Montavimo būdas | pastatomi |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 110mm |
| Aukštis | 130mm |
| Kilmės šalis | polska |
| Dubens gylis | 110mm |
| Serija | wilma rustic |













